MagicSchool
הירשמו לפורום המשחק או התחברו בכדי לצפות בתוכן
MagicSchool
הירשמו לפורום המשחק או התחברו בכדי לצפות בתוכן
MagicSchool
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

MagicSchool

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר
התחבר
שם משתמש:
סיסמה:
חבר אותי אוטומטית בכל ביקור: 
:: שכחתי את סיסמתי
Latest topics
» מדריך לחיצי אש
המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 7:55 pm על ידי yarinlnation

» איחור במסיבה
המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Icon_minitimeMon Jun 11, 2012 10:01 pm על ידי yarinlnation

» How to make Pig Farm
המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Icon_minitimeMon Jun 11, 2012 10:01 pm על ידי rigshonim

» המסיבה נסגרה - פרטים
המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Icon_minitimeMon Jun 11, 2012 10:01 pm על ידי yarinlnation

» קיבלתי באן בלי סיבה..
המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Icon_minitimeMon Jun 11, 2012 9:37 pm על ידי Admin

» אייפי המסיבה
המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Icon_minitimeMon Jun 11, 2012 8:46 pm על ידי yarinlnation

» החוויה שלי
המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Icon_minitimeMon Jun 11, 2012 8:09 pm על ידי yarinlnation

» Cow and Sheep Farming
המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Icon_minitimeMon Jun 11, 2012 7:56 pm על ידי TheFuck

» Chicken Farm, Fishing
המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Icon_minitimeMon Jun 11, 2012 7:54 pm על ידי TheFuck

Top posters
iNadav
המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Vote_rcapהמדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Voting_barהמדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Vote_lcap 
thatmyname
המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Vote_rcapהמדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Voting_barהמדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Vote_lcap 
Rain - GtP.co.il
Admin
yarinlnation
TheFuck
aliad456
vGuy
RoofServ
Sky
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 20 בתאריך Sun Jun 10, 2012 6:20 pm

המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2.

Go down 
מחברהודעה
yarinlnation
MagicSchool
yarinlnation

Male הודעות משתמש : 26
נקודות תלמיד : 153
נקודות ספיישל : 4

המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Empty
הודעהנושא: המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2.   המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2. Icon_minitimeMon Jun 11, 2012 5:22 pm

שלום לכולם, אחרי שהסברתי בחפירות ארוכות את הבסיס, אני רוצה לתת לכם
טעימה שנוגעת בכל הפינות כדי לסגור מעגל ולהתכונן לקראת השיעורים
שיהיו לך עם המורה לחקר מערות [מי שיבחר].
טוב אז ככה,
לפני הכל, הכי טוב זה למצוא שותף טוב ויעיל, ככה שיש לכם שני מקורות
חיפוש ולדוגמא אני וחברים מצאנו 30 דיימונד, 50 גולד ועוד מתכת שאני לא זוכר...
הפואנטה היא, "יותר אחד יותר נחמד" [חחחח אני יודע שאומרים את זה הפוך, קצת הומור חברים באמת...(:]
ואם לא בא לכם, אז תמיד יש אפשרות ללכת לבד, יש מקום מסויים במכרה ששם יש לכם סיכויים גבוהים
יותר למצוא חומרי גלם, אני יודע שאתם מתעניינים בדיימונד בעיקר ולכן, אם אתם רוצים ללכת ולמצוא
אתם צריכים להסתכל לפי ה Y [ללחוץ F3 כדי להגיע לאופציה], הוא צריך לנוע בין 10~17 באומדן.
עכשיו, כשאתם שם פשוט תכינו מקום קטן עם כל הדברים שהבאתם [פירטתי עליהם במדריך הראשון],
ופשוט תתחילו לחצוב, ולשים לב למד אוכל שלכם! אני מעדיף לבזבז בשר אחד להרבה זמן מאשר הרבה
בשרים לפעם אחת.

*אני אערוך אם יעלה לי רעיון נוסף.
*כשאתם מכינים אוכל, תשתמשו בכהל שלכם, כהל יכול לשרוף 7 בשר בפעם אחת!
חזרה למעלה Go down

המדריכים של ירין: בסיס לחקר מערות חלק 2.
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» המדריך הבסיסי לחקר מערות.